Sık Sorulan Sorular

section-8876f64

Sık Sorulan Sorular

Ters osmoz filtreleme sistemleri sudaki pas, kir, tortu, kireç, zararlı materyaller ve bakteriler gibi suda gözle görünmeyen bir çok canlı ve cansız maddeyi arındırmaktadır. Ters osmoz cihazlar halk arasında sudaki yabancı maddeleri arındırdığı için mineralsiz ve sağlıksız bulunmaktadır. Ancak suyun asıl görevi mineral ihtiyacını gidermek değil, sıvı desteği sağlamaktır. Günlük mineral ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için yaklaşık 2-3 ton su içmeniz gerekmektedir.
Su arıtma sistemlerinde bağlantı şebeke ağından ( tezgah altınızdaki ilgili alan vb) hat alınarak yapılmaktadır. Şebekeden gelen su otomatik olarak filtrelerden geçmekte, arıtılmakta ve cihazının tankına dolmaktadır.
SU-32UR, SU-33UR, SU-72CR ve SU-72FR modelleri için temiz su atıksu oranı 1/2 dir. SU-73CR, SU-73FR modelleri için temiz su atık su oranı 1/1 dir.
Tüm cihazlarımız 2 yıllık garanti kapsamında satılmaktadır.
Evet. Sözleşme süresi içerisinde ilk 6 ayını dolduran müşterilerimiz sözleşme devir formu doldurarak sözleşme devri yapabilirler.
Sözleşme süresi sonunda ürünün mülkiyeti müşteriye geçer. Ürününüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince müşterilerimizin 14 günlük cayma hakkı bulunmaktadır. Bu kanun hükmü gereğince hijyen ürünleri iadesi yapılamaz. 14 günlük yasal sürenin dolması halinde müşteri fesih bedelini ödeyerek sözleşmeyi fesih edebilir.
Eversky ödemesi 3 ay geçiken sözleşmeleri fesih etme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye fesih bedeli yansıtılır.
Open chat
1
Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin!